Állatkert

Az Állatok Világnapja alkalmából Napsugár csoportunk ellátogatott az állatkertbe.

Állatkert | Örömhír Óvoda - VeszprémKülön buszunk 9-órakor várt ránk az óvoda előtt. Látogatásunkat az afrikai állatoknál kezdtük. A könyvekből, mesékből már jól ismert állatokat nagy örömmel ismerték fel és figyelték meg a gyerekek.
A várva-várt falatozás és egymás kínálgatása most sem maradhatott el. A büfék melletti asztalnál jóízűen elfogyasztották az otthonról hozott finomságokat.

A szarvasokról is gondoskodtak a gyerekek, a bátrabbak a tenyerükből, ZOO-csemegével etették meg őket. Az oroszlánok és tigrisek előtt még borzongtunk egy kicsit majd igyekeztünk buszunkhoz, ami visszahozott bennünket az oviba ahol már várt minket a finom ebéd.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük